Uitslagen in groep 2
Uitslagen eerste ronde (9 september): | ||
Frans van Neerven | Wim Hordijk | ½ - ½ |
Roland Robinson | Rob Bakels | ½ - ½ |
Joost Rutten | Jan Vossen | 1 - 0 |
Ger Wich | Elric Wanner | 0 - 1 |
Chris van der Aa was vrij. |
Uitslagen tweede ronde (16 september): | ||
Jan Vossen | Ger Wich | 1 - 0 |
Rob Bakels | Joost Rutten | ½ - ½ |
Wim Hordijk | Roland Robinson | 0 - 1 |
Chris van der Aa | Frans van Neerven | ½ - ½ |
Elric Wanner was vrij. |
Uitslagen derde ronde (23 september): | ||
Roland Robinson | Chris van der Aa | 1 - 0 |
Joost Rutten | Wim Hordijk | 1 - 0 |
Ger Wich | Rob Bakels | ½ - ½ |
Elric Wanner | Jan Vossen | 1 - 0 |
Frans van Neerven was vrij. |
Uitslagen vierde ronde (7 oktober): | ||
Rob Bakels | Elric Wanner | 0 - 1 |
Wim Hordijk | Ger Wich | ½ - ½ |
Chris van der Aa | Joost Rutten | 0 - 1 |
Frans van Neerven | Roland Robinson | 0 - 1 |
Jan Vossen was vrij. |
Uitslagen vijfde ronde (21 oktober): | ||
Joost Rutten | Frans van Neerven | 1 - 0 |
Ger Wich | Chris van der Aa | 1 - 0 |
Elric Wanner | Wim Hordijk | ½ - ½ |
Jan Vossen | Rob Bakels | 0 - 1 |
Roland Robinson was vrij. |
Uitslagen zesde ronde (28 oktober): | ||
Wim Hordijk | Jan Vossen | 0 - 1 |
Chris van der Aa | Elric Wanner | 0 - 1 |
Frans van Neerven | Ger Wich | 1 - 0 |
Roland Robinson | Joost Rutten | ½ - ½ |
Rob Bakels was vrij. |
Uitslagen zevende ronde (18 november): | ||
Ger Wich | Roland Robinson | 0 - 1 |
Elric Wanner | Frans van Neerven | 0 - 1 |
Jan Vossen | Chris van der Aa | 1 - 0 |
Rob Bakels | Wim Hordijk | 1 - 0 |
Joost Rutten was vrij. |
Uitslagen achtste ronde (25 november): | ||
Chris van der Aa | Rob Bakels | 0 - 1 |
Frans van Neerven | Jan Vossen | 1 - 0 |
Roland Robinson | Elric Wanner | ½ - ½ |
Joost Rutten | Ger Wich | 1 - 0 |
Wim Hordijk was vrij. |
Uitslagen negende ronde (9 december): | ||
Elric Wanner | Joost Rutten | 0 - 1 |
Jan Vossen | Roland Robinson | ½ - ½ |
Rob Bakels | Frans van Neerven | 1 - 0 |
Wim Hordijk | Chris van der Aa | 1 - 0 |
Ger Wich was vrij. |