Helmondse Schaakclub

Facebook

Uitslagen in groep 2

 

Uitslagen eerste ronde (12 september):
Roel van de Donk Paul Sanders 0 - 1
Roland Robinson Joost Rutten ½ - ½
Rob Bakels Ton Hageman ½ - ½
Daan Hubers Jos Pieters 1 - 0
Ger Wich Bart van Asperdt 0 - 1
Marcel Pelgrom was vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (19 september):
Jos Pieters Ger Wich 0 - 1
Ton Hageman Daan Hubers 0 - 1
Joost Rutten Rob Bakels 1 - 0
Paul Sanders Roland Robinson 1 - 0
Marcel Pelgrom Roel van de Donk 1 - 0
Bart van Asperdt was vrij.

 

Uitslagen derde ronde (3 oktober):
Roland Robinson Marcel Pelgrom 0 - 1
Rob Bakels Paul Sanders ½ - ½
Daan Hubers Joost Rutten 1 - 0
Ger Wich Ton Hageman 0 - 1
Bart van Asperdt Jos Pieters 0 - 1
Roel van de Donk was vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (10 oktober):
Ton Hageman Bart van Asperdt 1 - 0
Joost Rutten Ger Wich ½ - ½
Paul Sanders Daan Hubers ½ - ½
Marcel Pelgrom Rob Bakels ½ - ½
Roel van de Donk Roland Robinson ½ - ½
Jos Pieters was vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (17 oktober):
Rob Bakels Roel van de Donk 1 - 0
Daan Hubers Marcel Pelgrom ½ - ½
Ger Wich Paul Sanders 0 - 1
Bart van Asperdt Joost Rutten 0 - 1
Jos Pieters Ton Hageman 0 - 1
Roland Robinson was vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (24 oktober):
Joost Rutten Jos Pieters 1 - 0
Paul Sanders Bart van Asperdt ½ - ½
Marcel Pelgrom Ger Wich 0 - 1
Roel van de Donk Daan Hubers 1 - 0
Roland Robinson Rob Bakels ½ - ½
Ton Hageman was vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (7 november):
Daan Hubers Roland Robinson ½ - ½
Ger Wich Roel van de Donk ½ - ½
Bart van Asperdt Marcel Pelgrom 0 - 1
Jos Pieters Paul Sanders 0 - 1
Ton Hageman Joost Rutten 1 - 0
Rob Bakels was vrij.

 

Uitslagen achtste ronde (28 november):
Paul Sanders Ton Hageman ½ - ½
Marcel Pelgrom Jos Pieters 1 - 0
Roel van de Donk Bart van Asperdt 1 - 0
Roland Robinson Ger Wich 1 - 0
Rob Bakels Daan Hubers 1 - 0
Joost Rutten was vrij.

 

Uitslagen negende ronde (5 december):
Ger Wich Rob Bakels 0 - 1
Bart van Asperdt Roland Robinson 1 - 0
Jos Pieters Roel van de Donk 0 - 1
Ton Hageman Marcel Pelgrom 0 - 1
Joost Rutten Paul Sanders 1 - 0
Daan Hubers was vrij.

 

Uitslagen tiende ronde (2 januari):
Marcel Pelgrom Joost Rutten 1 - 0
Roel van de Donk Ton Hageman 1 - 0
Roland Robinson Jos Pieters 1 - 0
Rob Bakels Bart van Asperdt ½ - ½
Daan Hubers Ger Wich ½ - ½
Paul Sanders was vrij.

 

Uitslagen elfde ronde (16 januari):
Bart van Asperdt Daan Hubers 0 - 1
Jos Pieters Rob Bakels 0 - 1
Ton Hageman Roland Robinson 0 - 1
Joost Rutten Roel van de Donk ½ - ½
Paul Sanders Marcel Pelgrom ½ - ½
Ger Wich was vrij.

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier