Helmondse Schaakclub

Facebook

Programma en uitslagen in groep 1

 

Uitslagen eerste ronde (11 september):
Bart Dekker Roel van de Donk 1 - 0
Hugo Faber Pascal Boudewijns ½ - ½
Johan Wuijts Jerzy Cebula ½ - ½
Joep Peeters Joost Rutten ½ - ½
Pim Blijlevens en Danniël van Boxtel waren vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (18 september):
Roel van de Donk Joost Rutten uitg.
Jerzy Cebula Joep Peeters ½ - ½
Pascal Boudewijns Danniël van Boxtel 1 - 0
Pim Blijlevens Hugo Faber 0 - 1
Bart Dekker en Johan Wuijts waren vrij.

 

Uitslagen derde ronde (25 september):
Hugo Faber Bart Dekker ½ - ½
Danniël van Boxtel Pim Blijlevens uitg.
Johan Wuijts Pascal Boudewijns ½ - ½
Joost Rutten Jerzy Cebula 0 - 1
Roel van de Donk en Joep Peeters waren vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (9 oktober):
Roel van de Donk Jerzy Cebula ½ - ½
Pascal Boudewijns Joep Peeters ½ - ½
Pim Blijlevens Johan Wuijts ½ - ½
Bart Dekker Danniël van Boxtel uitg.
Hugo Faber en Joost Rutten waren vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (16 oktober):
Hugo Faber Roel van de Donk uitg.
Johan Wuijts Bart Dekker uitg.
Joep Peeters Pim Blijlevens 0 - 1
Joost Rutten Pascal Boudewijns 0 - 1
Danniël van Boxtel en Jerzy Cebula waren vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (30 oktober):
Pascal Boudewijns Jerzy Cebula 1 - 0
Pim Blijlevens Joost Rutten 1 - 0
Bart Dekker Joep Peeters uitg.
Hugo Faber Danniël van Boxtel uitg.
Roel van de Donk en Johan Wuijts waren vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (6 november):
Danniël van Boxtel Roel van de Donk uitg.
Johan Wuijts Hugo Faber ½ - ½
Joost Rutten Bart Dekker 0 - 1
Jerzy Cebula Pim Blijlevens uitg.
Pascal Boudewijns en Joep Peeters waren vrij.

 

Programma achtste ronde (20 november):
Roel van de Donk Pascal Boudewijns  
Bart Dekker Jerzy Cebula  
Hugo Faber Joep Peeters  
Danniël van Boxtel Johan Wuijts  
Pim Blijlevens en Joost Rutten zijn vrij.

 

Programma negende ronde (27 november):
Johan Wuijts Roel van de Donk  
Joep Peeters Danniël van Boxtel  
Joost Rutten Hugo Faber  
Pascal Boudewijns Pim Blijlevens  
Jerzy Cebula en Bart Dekker zijn vrij.

 

Programma tiende ronde (11 december):
Roel van de Donk Pim Blijlevens  
Bart Dekker Pascal Boudewijns  
Hugo Faber Jerzy Cebula  
Danniël van Boxtel Joost Rutten  
Johan Wuijts Joep Peeters  

 

Programma elfde ronde (8 januari):
Joep Peeters Roel van de Donk  
Joost Rutten Johan Wuijts  
Jerzy Cebula Danniël van Boxtel  
Pim Blijlevens Bart Dekker  
Pascal Boudewijns en Hugo Faber zijn vrij.

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier