Helmondse Schaakclub

Facebook

Uitslagen in groep 1

 

Uitslagen eerste ronde (11 september):
Bart Dekker Roel van de Donk 1 - 0
Hugo Faber Pascal Boudewijns ½ - ½
Johan Wuijts Jerzy Cebula ½ - ½
Joep Peeters Joost Rutten ½ - ½
Pim Blijlevens en Danniël van Boxtel waren vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (18 september):
Roel van de Donk Joost Rutten 0 - 1
Jerzy Cebula Joep Peeters ½ - ½
Pascal Boudewijns Danniël van Boxtel 1 - 0
Pim Blijlevens Hugo Faber 0 - 1
Bart Dekker en Johan Wuijts waren vrij.

 

Uitslagen derde ronde (25 september):
Hugo Faber Bart Dekker ½ - ½
Danniël van Boxtel Pim Blijlevens ½ - ½
Johan Wuijts Pascal Boudewijns ½ - ½
Joost Rutten Jerzy Cebula 0 - 1
Roel van de Donk en Joep Peeters waren vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (9 oktober):
Roel van de Donk Jerzy Cebula ½ - ½
Pascal Boudewijns Joep Peeters ½ - ½
Pim Blijlevens Johan Wuijts ½ - ½
Bart Dekker Danniël van Boxtel 1 - 0
Hugo Faber en Joost Rutten waren vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (16 oktober):
Hugo Faber Roel van de Donk ½ - ½
Johan Wuijts Bart Dekker ½ - ½
Joep Peeters Pim Blijlevens 0 - 1
Joost Rutten Pascal Boudewijns 0 - 1
Danniël van Boxtel en Jerzy Cebula waren vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (30 oktober):
Pascal Boudewijns Jerzy Cebula 1 - 0
Pim Blijlevens Joost Rutten 1 - 0
Bart Dekker Joep Peeters ½ - ½
Hugo Faber Danniël van Boxtel 1 - 0
Roel van de Donk en Johan Wuijts waren vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (6 november):
Danniël van Boxtel Roel van de Donk ½ - ½
Johan Wuijts Hugo Faber ½ - ½
Joost Rutten Bart Dekker 0 - 1
Jerzy Cebula Pim Blijlevens 0 - 1
Pascal Boudewijns en Joep Peeters waren vrij.

 

Uitslagen achtste ronde (20 november):
Roel van de Donk Pascal Boudewijns 0 - 1
Bart Dekker Jerzy Cebula 0 - 1
Hugo Faber Joep Peeters ½ - ½
Danniël van Boxtel Johan Wuijts ½ - ½
Pim Blijlevens en Joost Rutten waren vrij.

 

Uitslagen negende ronde (27 november):
Johan Wuijts Roel van de Donk ½ - ½
Joep Peeters Danniël van Boxtel ½ - ½
Joost Rutten Hugo Faber 0 - 1
Pascal Boudewijns Pim Blijlevens 1 - 0
Jerzy Cebula en Bart Dekker waren vrij.

 

Uitslagen tiende ronde (11 december):
Roel van de Donk Pim Blijlevens 0 - 1
Bart Dekker Pascal Boudewijns 1 - 0
Hugo Faber Jerzy Cebula 0 - 1
Danniël van Boxtel Joost Rutten 1 - 0
Johan Wuijts Joep Peeters ½ - ½

 

Uitslagen elfde ronde (8 januari):
Joep Peeters Roel van de Donk ½ - ½
Joost Rutten Johan Wuijts 0 - 1
Jerzy Cebula Danniël van Boxtel 1 - 0
Pim Blijlevens Bart Dekker 0 - 1
Pascal Boudewijns en Hugo Faber waren vrij.

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier