Helmondse Schaakclub

Facebook

Uitslagen in groep 2

 

Uitslagen eerste ronde (11 september):
Arjan Heijligers Roland Robinson 0 - 1
Ton Hageman Ger Wich ½ - ½
Bart van Asperdt Marcel Pelgrom 0 - 1
Gachatur Kazarjan Paul Sanders 1 - 0
Jos Pieters Rob Bakels 0 - 1
Hans Voogt was vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (18 september):
Roland Robinson Rob Bakels ½ - ½
Paul Sanders Jos Pieters 1 - 0
Hans Voogt Gachatur Kazarjan 0 - 1
Ger Wich Bart van Asperdt 1 - 0
Arjan Heijligers Ton Hageman 0 - 1
Marcel Pelgrom was vrij.

 

Uitslagen derde ronde (25 september):
Ton Hageman Roland Robinson ½ - ½
Bart van Asperdt Arjan Heijligers 1 - 0
Gachatur Kazarjan Marcel Pelgrom 0 - 1
Jos Pieters Hans Voogt 0 - 1
Rob Bakels Paul Sanders 0 - 1
Ger Wich was vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (9 oktober):
Roland Robinson Paul Sanders 0 - 1
Hans Voogt Rob Bakels 0 - 1
Marcel Pelgrom Jos Pieters 1 - 0
Ger Wich Gachatur Kazarjan ½ - ½
Ton Hageman Bart van Asperdt ½ - ½
Arjan Heijligers was vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (16 oktober):
Bart van Asperdt Roland Robinson 1 - 0
Gachatur Kazarjan Arjan Heijligers 1 - 0
Jos Pieters Ger Wich ½ - ½
Rob Bakels Marcel Pelgrom ½ - ½
Paul Sanders Hans Voogt ½ - ½
Ton Hageman was vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (30 oktober):
Roland Robinson Hans Voogt 1 - 0
Marcel Pelgrom Paul Sanders 1 - 0
Ger Wich Rob Bakels 0 - 1
Arjan Heijligers Jos Pieters 0 - 1
Ton Hageman Gachatur Kazarjan ½ - ½
Bart van Asperdt was vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (6 november):
Gachatur Kazarjan Bart van Asperdt 1 - 0
Jos Pieters Ton Hageman ½ - ½
Rob Bakels Arjan Heijligers 1 - 0
Paul Sanders Ger Wich ½ - ½
Hans Voogt Marcel Pelgrom ½ - ½
Roland Robinson was vrij.

 

Uitslagen achtste ronde (20 november):
Roland Robinson Marcel Pelgrom 0 - 1
Ger Wich Hans Voogt 0 - 1
Arjan Heijligers Paul Sanders 0 - 1
Ton Hageman Rob Bakels 0 - 1
Bart van Asperdt Jos Pieters 0 - 1
Gachatur Kazarjan is vrij.

 

Uitslagen negende ronde (27 november):
Gachatur Kazarjan Roland Robinson 0 - 1
Rob Bakels Bart van Asperdt 1 - 0
Paul Sanders Ton Hageman 0 - 1
Hans Voogt Arjan Heijligers 1 - 0
Marcel Pelgrom Ger Wich ½ - ½
Jos Pieters was vrij.

 

Uitslagen tiende ronde (11 december):
Roland Robinson Jos Pieters 1 - 0
Rob Bakels Gachatur Kazarjan ½ - ½
Hans Voogt Bart van Asperdt 1 - 0
Marcel Pelgrom Ton Hageman ½ - ½
Ger Wich Arjan Heijligers 1 - 0
Paul Sanders was vrij.

 

Uitslagen elfde ronde (8 januari):
Ger Wich Roland Robinson 0 - 1
Arjan Heijligers Marcel Pelgrom 0 - 1
Ton Hageman Hans Voogt ½ - ½
Bart van Asperdt Paul Sanders ½ - ½
Gachatur Kazarjan Jos Pieters 1 - 0
Rob Bakels was vrij.

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier