Helmondse Schaakclub

Facebook

Programma en uitslagen in groep 2

 

Uitslagen eerste ronde (11 september):
Arjan Heijligers Roland Robinson 0 - 1
Ton Hageman Ger Wich ½ - ½
Bart van Asperdt Marcel Pelgrom 0 - 1
Gachatur Kazarjan Paul Sanders 1 - 0
Jos Pieters Rob Bakels uitg.
Hans Voogt was vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (18 september):
Roland Robinson Rob Bakels ½ - ½
Paul Sanders Jos Pieters 1 - 0
Hans Voogt Gachatur Kazarjan 0 - 1
Ger Wich Bart van Asperdt uitg.
Arjan Heijligers Ton Hageman 0 - 1
Marcel Pelgrom was vrij.

 

Uitslagen derde ronde (25 september):
Ton Hageman Roland Robinson uitg.
Bart van Asperdt Arjan Heijligers 1 - 0
Gachatur Kazarjan Marcel Pelgrom 0 - 1
Jos Pieters Hans Voogt 0 - 1
Rob Bakels Paul Sanders uitg.
Ger Wich was vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (9 oktober):
Roland Robinson Paul Sanders 0 - 1
Hans Voogt Rob Bakels 0 - 1
Marcel Pelgrom Jos Pieters uitg.
Ger Wich Gachatur Kazarjan ½ - ½
Ton Hageman Bart van Asperdt ½ - ½
Arjan Heijligers was vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (16 oktober):
Bart van Asperdt Roland Robinson 1 - 0
Gachatur Kazarjan Arjan Heijligers 1 - 0
Jos Pieters Ger Wich ½ - ½
Rob Bakels Marcel Pelgrom ½ - ½
Paul Sanders Hans Voogt ½ - ½
Ton Hageman was vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (30 oktober):
Roland Robinson Hans Voogt 1 - 0
Marcel Pelgrom Paul Sanders 1 - 0
Ger Wich Rob Bakels 0 - 1
Arjan Heijligers Jos Pieters 0 - 1
Ton Hageman Gachatur Kazarjan ½ - ½
Bart van Asperdt was vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (6 november):
Gachatur Kazarjan Bart van Asperdt 1 - 0
Jos Pieters Ton Hageman ½ - ½
Rob Bakels Arjan Heijligers 1 - 0
Paul Sanders Ger Wich ½ - ½
Hans Voogt Marcel Pelgrom uitg.
Roland Robinson was vrij.

 

Programma achtste ronde (20 november):
Roland Robinson Marcel Pelgrom  
Ger Wich Hans Voogt  
Arjan Heijligers Paul Sanders  
Ton Hageman Rob Bakels  
Bart van Asperdt Jos Pieters  
Gachatur Kazarjan is vrij.

 

Programma negende ronde (27 november):
Gachatur Kazarjan Roland Robinson  
Rob Bakels Bart van Asperdt  
Paul Sanders Ton Hageman  
Hans Voogt Arjan Heijligers  
Marcel Pelgrom Ger Wich  
Jos Pieters is vrij.

 

Programma tiende ronde (11 december):
Roland Robinson Jos Pieters  
Rob Bakels Gachatur Kazarjan  
Hans Voogt Bart van Asperdt  
Marcel Pelgrom Ton Hageman  
Ger Wich Arjan Heijligers  
Paul Sanders is vrij.

 

Programma elfde ronde (8 januari):
Ger Wich Roland Robinson  
Arjan Heijligers Marcel Pelgrom  
Ton Hageman Hans Voogt  
Bart van Asperdt Paul Sanders  
Gachatur Kazarjan Jos Pieters  
Rob Bakels is vrij.

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier