Helmondse Schaakclub

Uitslagen in groep 1

 

Uitslagen eerste ronde (10 september):
Bart Dekker Joost Rutten 1 - 0
Jerzy Cebula Pim Blijlevens 1 - 0
Paul van Asseldonk Marcel Pelgrom ½ - ½
Johan Wuijts Pascal Boudewijns ½ - ½
Hugo Faber Joep Peeters ½ - ½
Roland Robinson John van Rooij 0 - 1

 

Uitslagen tweede ronde (17 september):
Joost Rutten John van Rooij ½ - ½
Joep Peeters Roland Robinson ½ - ½
Pascal Boudewijns Hugo Faber ½ - ½
Marcel Pelgrom Johan Wuijts ½ - ½
Pim Blijlevens Paul van Asseldonk 1 - 0
Bart Dekker Jerzy Cebula ½ - ½

 

Uitslagen derde ronde (24 september):
Jerzy Cebula Joost Rutten ½ - ½
Paul van Asseldonk Bart Dekker 0 - 1
Johan Wuijts Pim Blijlevens ½ - ½
Hugo Faber Marcel Pelgrom 1 - 0
Roland Robinson Pascal Boudewijns 1 - 0
John van Rooij Joep Peeters ½ - ½

 

Uitslagen vierde ronde (8 oktober):
Joost Rutten Joep Peeters ½ - ½
Pascal Boudewijns John van Rooij 1 - 0
Marcel Pelgrom Roland Robinson ½ - ½
Pim Blijlevens Hugo Faber 1 - 0
Bart Dekker Johan Wuijts 1 - 0
Jerzy Cebula Paul van Asseldonk ½ - ½

 

Uitslagen vijfde ronde (15 oktober):
Paul van Asseldonk Joost Rutten 1 - 0
Johan Wuijts Jerzy Cebula ½ - ½
Hugo Faber Bart Dekker 0 - 1
Roland Robinson Pim Blijlevens ½ - ½
John van Rooij Marcel Pelgrom ½ - ½
Joep Peeters Pascal Boudewijns 0 - 1

 

Uitslagen zesde ronde (29 oktober):
Joost Rutten Pascal Boudewijns 0 - 1
Marcel Pelgrom Joep Peeters ½ - ½
Pim Blijlevens John van Rooij 0 - 1
Bart Dekker Roland Robinson 1 - 0
Jerzy Cebula Hugo Faber 1 - 0
Paul van Asseldonk Johan Wuijts ½ - ½

 

Uitslagen achtste ronde (19 november):
Joost Rutten Marcel Pelgrom ½ - ½
Pim Blijlevens Pascal Boudewijns 1 - 0
Bart Dekker Joep Peeters 1 - 0
Jerzy Cebula John van Rooij 1 - 0
Paul van Asseldonk Roland Robinson 0 - 1
Johan Wuijts Hugo Faber 1 - 0

 

Uitslagen negende ronde (10 december):
Hugo Faber Joost Rutten 1 - 0
Roland Robinson Johan Wuijts 0 - 1
John van Rooij Paul van Asseldonk 1 - 0
Joep Peeters Jerzy Cebula ½ - ½
Pascal Boudewijns Bart Dekker ½ - ½
Marcel Pelgrom Pim Blijlevens 0 - 1

 

Uitslagen tiende ronde (7 januari):
Joost Rutten Pim Blijlevens ½ - ½
Bart Dekker Marcel Pelgrom 1 - 0
Jerzy Cebula Pascal Boudewijns 1 - 0
Paul van Asseldonk Joep Peeters ½ - ½
Johan Wuijts John van Rooij ½ - ½
Hugo Faber Roland Robinson ½ - ½

 

Uitslagen elfde ronde (14 januari):
Roland Robinson Joost Rutten ½ - ½
John van Rooij Hugo Faber 1 - 0
Joep Peeters Johan Wuijts ½ - ½
Pascal Boudewijns Paul van Asseldonk ½ - ½
Marcel Pelgrom Jerzy Cebula 0 - 1
Pim Blijlevens Bart Dekker ½ - ½

 

Uitslagen zevende ronde (28 januari):
Johan Wuijts Joost Rutten ½ - ½
Hugo Faber Paul van Asseldonk 1 - 0
Roland Robinson Jerzy Cebula ½ - ½
John van Rooij Bart Dekker ½ - ½
Joep Peeters Pim Blijlevens ½ - ½
Pascal Boudewijns Marcel Pelgrom ½ - ½

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier