Helmondse Schaakclub

Facebook

Programma en uitslagen in groep 1

 

Uitslagen eerste ronde (10 september):
Bart Dekker Joost Rutten 1 - 0
Jerzy Cebula Pim Blijlevens 1 - 0
Paul van Asseldonk Marcel Pelgrom ½ - ½
Johan Wuijts Pascal Boudewijns uitg.
Hugo Faber Joep Peeters ½ - ½
Roland Robinson John van Rooij 0 - 1

 

Uitslagen tweede ronde (17 september):
Joost Rutten John van Rooij ½ - ½
Joep Peeters Roland Robinson uitg.
Pascal Boudewijns Hugo Faber ½ - ½
Marcel Pelgrom Johan Wuijts ½ - ½
Pim Blijlevens Paul van Asseldonk 1 - 0
Bart Dekker Jerzy Cebula ½ - ½

 

Uitslagen derde ronde (24 september):
Jerzy Cebula Joost Rutten ½ - ½
Paul van Asseldonk Bart Dekker 0 - 1
Johan Wuijts Pim Blijlevens ½ - ½
Hugo Faber Marcel Pelgrom 1 - 0
Roland Robinson Pascal Boudewijns 1 - 0
John van Rooij Joep Peeters ½ - ½

 

Uitslagen vierde ronde (8 oktober):
Joost Rutten Joep Peeters ½ - ½
Pascal Boudewijns John van Rooij 1 - 0
Marcel Pelgrom Roland Robinson ½ - ½
Pim Blijlevens Hugo Faber 1 - 0
Bart Dekker Johan Wuijts 1 - 0
Jerzy Cebula Paul van Asseldonk ½ - ½

 

Uitslagen vijfde ronde (15 oktober):
Paul van Asseldonk Joost Rutten 1 - 0
Johan Wuijts Jerzy Cebula ½ - ½
Hugo Faber Bart Dekker 0 - 1
Roland Robinson Pim Blijlevens uitg.
John van Rooij Marcel Pelgrom ½ - ½
Joep Peeters Pascal Boudewijns 0 - 1

 

Uitslagen zesde ronde (29 oktober):
Joost Rutten Pascal Boudewijns 0 - 1
Marcel Pelgrom Joep Peeters uitg.
Pim Blijlevens John van Rooij 0 - 1
Bart Dekker Roland Robinson 1 - 0
Jerzy Cebula Hugo Faber 1 - 0
Paul van Asseldonk Johan Wuijts ½ - ½

 

Uitslagen achtste ronde (19 november):
Joost Rutten Marcel Pelgrom ½ - ½
Pim Blijlevens Pascal Boudewijns uitg.
Bart Dekker Joep Peeters 1 - 0
Jerzy Cebula John van Rooij uitg.
Paul van Asseldonk Roland Robinson uitg.
Johan Wuijts Hugo Faber uitg.

 

Programma negende ronde (10 december):
Hugo Faber Joost Rutten  
Roland Robinson Johan Wuijts  
John van Rooij Paul van Asseldonk  
Joep Peeters Jerzy Cebula  
Pascal Boudewijns Bart Dekker  
Marcel Pelgrom Pim Blijlevens  

 

Programma tiende ronde (7 januari):
Joost Rutten Pim Blijlevens  
Bart Dekker Marcel Pelgrom  
Jerzy Cebula Pascal Boudewijns  
Paul van Asseldonk Joep Peeters  
Johan Wuijts John van Rooij  
Hugo Faber Roland Robinson  

 

Programma elfde ronde (14 januari):
Roland Robinson Joost Rutten  
John van Rooij Hugo Faber  
Joep Peeters Johan Wuijts  
Pascal Boudewijns Paul van Asseldonk  
Marcel Pelgrom Jerzy Cebula  
Pim Blijlevens Bart Dekker  

 

Programma zevende ronde (28 januari):
Johan Wuijts Joost Rutten  
Hugo Faber Paul van Asseldonk  
Roland Robinson Jerzy Cebula  
John van Rooij Bart Dekker  
Joep Peeters Pim Blijlevens  
Pascal Boudewijns Marcel Pelgrom  

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier