Helmondse Schaakclub

Facebook

Programma en uitslagen in groep 2

 

Uitslagen eerste ronde (10 september):
Hans Voogt Rob Bakels 0 - 1
Gachatur Kazarjan Paul Sanders 1 - 0
Wesley Prijs Ton Hageman 0 - 1
Jos Pieters Arjan Heijligers 1 - 0
Millo Labriaire en Huub Martens waren vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (17 september):
Ton Hageman Jos Pieters 0 - 1
Millo Labriaire Wesley Prijs 0 - 1
Rob Bakels Gachatur Kazarjan 0 - 1
Huub Martens Hans Voogt ½ - ½
Arjan Heijligers en Paul Sanders waren vrij.

 

Uitslagen derde ronde (24 september):
Gachatur Kazarjan Huub Martens 1 - 0
Wesley Prijs Paul Sanders 0 - 1
Jos Pieters Millo Labriaire 0 - 1
Arjan Heijligers Ton Hageman 0 - 1
Rob Bakels en Hans Voogt waren vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (8 oktober):
Millo Labriaire Arjan Heijligers 1 - 0
Paul Sanders Jos Pieters 0 - 1
Rob Bakels Wesley Prijs ½ - ½
Hans Voogt Gachatur Kazarjan 0 - 1
Ton Hageman en Huub Martens waren vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (15 oktober):
Wesley Prijs Huub Martens 0 - 1
Jos Pieters Rob Bakels uitg.
Arjan Heijligers Paul Sanders 0 - 1
Ton Hageman Millo Labriaire 1 - 0
Gachatur Kazarjan en Hans Voogt waren vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (29 oktober):
Paul Sanders Ton Hageman 1 - 0
Rob Bakels Arjan Heijligers 1 - 0
Huub Martens Jos Pieters 1 - 0
Hans Voogt Wesley Prijs 0 - 1
Gachatur Kazarjan en Millo Labriaire waren vrij.

 

Uitslagen achtste ronde (19 november):
Rob Bakels Millo Labriaire ½ - ½
Huub Martens Ton Hageman uitg.
Hans Voogt Arjan Heijligers 1 - 0
Gachatur Kazarjan Jos Pieters 1 - 0
Wesley Prijs en Paul Sanders waren vrij.

 

Programma negende ronde (10 december):
Arjan Heijligers Gachatur Kazarjan  
Ton Hageman Hans Voogt  
Millo Labriaire Huub Martens  
Paul Sanders Rob Bakels  
Jos Pieters en Wesley Prijs zijn vrij.

 

Programma tiende ronde (7 januari):
Huub Martens Paul Sanders  
Hans Voogt Millo Labriaire  
Gachatur Kazarjan Ton Hageman  
Wesley Prijs Jos Pieters  
Rob Bakels en Arjan Heijligers zijn vrij.

 

Programma elfde ronde (14 januari):
Arjan Heijligers Wesley Prijs  
Millo Labriaire Gachatur Kazarjan  
Paul Sanders Hans Voogt  
Rob Bakels Huub Martens  
Ton Hageman en Jos Pieters zijn vrij.

 

Programma zevende ronde (28 januari):
Wesley Prijs Gachatur Kazarjan  
Jos Pieters Hans Voogt  
Arjan Heijligers Huub Martens  
Ton Hageman Rob Bakels  
Millo Labriaire Paul Sanders  

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier