Helmondse Schaakclub

Facebook

Programma en uitslagen in groep A

 

Uitslagen eerste ronde (20 februari):
Paul van Asseldonk Bart Dekker ½ - ½
Gerard van de Kerkhof Jerzy Cebula 0 - 1
Pim Blijlevens Pascal Boudewijns 1 - 0
Johan Wuijts was vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (27 februari):
Jerzy Cebula Pim Blijlevens 1 - 0
Bart Dekker Gerard van de Kerkhof uitg.
Johan Wuijts Paul van Asseldonk 0 - 1
Pascal Boudewijns was vrij.

 

Uitslagen derde ronde (6 maart):
Gerard van de Kerkhof Johan Wuijts ½ - ½
Pim Blijlevens Bart Dekker 0 - 1
Pascal Boudewijns Jerzy Cebula 1 - 0
Paul van Asseldonk was vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (13 maart):
Bart Dekker Pascal Boudewijns 1 - 0
Johan Wuijts Pim Blijlevens 0 - 1
Paul van Asseldonk Gerard van de Kerkhof ½ - ½
Jerzy Cebula was vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (27 maart):
Pim Blijlevens Paul van Asseldonk 1 - 0
Pascal Boudewijns Johan Wuijts ½ - ½
Jerzy Cebula Bart Dekker 0 - 1
Gerard van de Kerkhof was vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (3 april):
Johan Wuijts Jerzy Cebula ½ - ½
Paul van Asseldonk Pascal Boudewijns 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Pim Blijlevens uitg.
Bart Dekker was vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (17 april):
Pascal Boudewijns Gerard van de Kerkhof 1 - 0
Jerzy Cebula Paul van Asseldonk 1 - 0
Bart Dekker Johan Wuijts uitg.
Pim Blijlevens was vrij.

 

Uitslagen achtste ronde (24 april):
Bart Dekker Paul van Asseldonk ½ - ½
Jerzy Cebula Gerard van de Kerkhof uitg.
Pascal Boudewijns Pim Blijlevens ½ - ½
Johan Wuijts was vrij.

 

Programma negende ronde (1 mei):
Pim Blijlevens Jerzy Cebula  
Gerard van de Kerkhof Bart Dekker  
Paul van Asseldonk Johan Wuijts  
Pascal Boudewijns is vrij.

 

Programma tiende ronde (8 mei):
Johan Wuijts Gerard van de Kerkhof  
Bart Dekker Pim Blijlevens  
Jerzy Cebula Pascal Boudewijns  
Paul van Asseldonk is vrij.

 

Programma en uitslag elfde ronde (22 mei):
Pascal Boudewijns Bart Dekker  
Pim Blijlevens Johan Wuijts 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Paul van Asseldonk  
Jerzy Cebula is vrij.

 

Programma twaalfde ronde (29 mei):
Paul van Asseldonk Pim Blijlevens  
Johan Wuijts Pascal Boudewijns  
Bart Dekker Jerzy Cebula  
Gerard van de Kerkhof is vrij.

 

Programma dertiende ronde (5 juni):
Jerzy Cebula Johan Wuijts  
Pascal Boudewijns Paul van Asseldonk  
Pim Blijlevens Gerard van de Kerkhof  
Bart Dekker is vrij.

 

Programma veertiende ronde (12 juni):
Gerard van de Kerkhof Pascal Boudewijns  
Paul van Asseldonk Jerzy Cebula  
Johan Wuijts Bart Dekker  
Pim Blijlevens is vrij.

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier