Helmondse Schaakclub

Facebook

Programma en uitslagen in groep C

 

Uitslagen eerste ronde (20 februari):
Joost Rutten Jos Pieters 0 - 1
Ton Hageman Roel van de Donk 1 - 0
Roland Robinson Bart van Asperdt ½ - ½
Ger Wich was vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (27 februari):
Jos Pieters Bart van Asperdt 1 - 0
Roel van de Donk Roland Robinson uitg.
Ger Wich Ton Hageman ½ - ½
Joost Rutten was vrij.

 

Uitslagen derde ronde (6 maart):
Ton Hageman Joost Rutten 0 - 1
Roland Robinson Ger Wich 1 - 0
Bart van Asperdt Roel van de Donk 0 - 1
Jos Pieters was vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (13 maart):
Jos Pieters Roel van de Donk 0 - 1
Ger Wich Bart van Asperdt ½ - ½
Joost Rutten Roland Robinson ½ - ½
Ton Hageman was vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (27 maart):
Roland Robinson Jos Pieters 1 - 0
Bart van Asperdt Ton Hageman 1 - 0
Ger Wich Joost Rutten ½ - ½
Roel van de Donk was vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (3 april):
Jos Pieters Ger Wich 0 - 1
Joost Rutten Roel van de Donk ½ - ½
Ton Hageman Roland Robinson ½ - ½
Bart van Asperdt was vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (17 april):
Ton Hageman Jos Pieters ½ - ½
Bart van Asperdt Joost Rutten 0 - 1
Roel van de Donk Ger Wich 1 - 0
Roland Robinson was vrij.

 

Uitslagen achtste ronde (24 april):
Jos Pieters Joost Rutten 0 - 1
Roel van de Donk Ton Hageman 0 - 1
Bart van Asperdt Roland Robinson ½ - ½
Ger Wich was vrij.

 

Programma en uitslag negende ronde (1 mei):
Roel van de Donk Jos Pieters  
Bart van Asperdt Ger Wich  
Roland Robinson Joost Rutten ½ - ½
Ton Hageman is vrij.

 

Programma tiende ronde (8 mei):
Joost Rutten Ton Hageman  
Ger Wich Roland Robinson  
Roel van de Donk Bart van Asperdt  
Jos Pieters is vrij.

 

Programma en uitslag elfde ronde (22 mei):
Jos Pieters Ton Hageman ½ - ½
Joost Rutten Bart van Asperdt  
Ger Wich Roel van de Donk  
Roland Robinson is vrij.

 

Programma en uitslag twaalfde ronde (29 mei):
Bart van Asperdt Jos Pieters 1 - 0
Roland Robinson Roel van de Donk  
Ton Hageman Ger Wich  
Joost Rutten is vrij.

 

Programma en uitslag dertiende ronde (5 juni):
Ger Wich Jos Pieters ½ - ½
Roel van de Donk Joost Rutten  
Roland Robinson Ton Hageman  
Bart van Asperdt is vrij.

 

Programma en uitslag veertiende ronde (12 juni):
Jos Pieters Roland Robinson 0 - 1
Ton Hageman Bart van Asperdt  
Joost Rutten Ger Wich  
Roel van de Donk is vrij.

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier