Helmondse Schaakclub

Programma en uitslagen in de online competitie

 

Uitslagen eerste ronde (10 november):
Menno van Dongen Bahaudin Girejev uitg.
John van Rooij Rob Bakels 1 - 0
Millo Labriaire Arjan Heijligers 1 - 0
Gachatur Kazarjan Wesley Prijs 1 - 0
Hans Voogt Johan Wuijts 0 - 1
Hugo Faber Tomas Neves 1 - 0
Adrian van den Broek Gerard van de Kerkhof 0 - 1

 

Uitslagen tweede ronde (10 november):
Bahaudin Girejev Gerard van de Kerkhof uitg.
Tomas Neves Adrian van den Broek 0 - 1
Johan Wuijts Hugo Faber uitg.
Wesley Prijs Hans Voogt 1 - 0
Arjan Heijligers Gachatur Kazarjan 0 - 1
Rob Bakels Millo Labriaire 0 - 1
Menno van Dongen John van Rooij 0 - 1

 

Uitslagen derde ronde (17 november):
John van Rooij Bahaudin Girejev 1 - 0
Millo Labriaire Menno van Dongen ½ - ½
Gachatur Kazarjan Rob Bakels 0 - 1
Hans Voogt Arjan Heijligers 1 - 0
Hugo Faber Wesley Prijs 1 - 0
Adrian van den Broek Johan Wuijts 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Tomas Neves uitg.

 

Uitslagen vierde ronde (17 november):
Bahaudin Girejev Tomas Neves uitg.
Johan Wuijts Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Wesley Prijs Adrian van den Broek uitg.
Arjan Heijligers Hugo Faber 0 - 1
Rob Bakels Hans Voogt 0 - 1
Menno van Dongen Gachatur Kazarjan 0 - 1
John van Rooij Millo Labriaire 1 - 0

 

Uitslagen vijfde ronde (24 november):
Millo Labriaire Bahaudin Girejev 0 - 1
Gachatur Kazarjan John van Rooij 0 - 1
Hans Voogt Menno van Dongen 1 - 0
Hugo Faber Rob Bakels 1 - 0
Adrian van den Broek Arjan Heijligers 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Wesley Prijs 1 - 0
Tomas Neves Johan Wuijts ½ - ½

 

Uitslagen zesde ronde (24 november):
Bahaudin Girejev Johan Wuijts 0 - 1
Wesley Prijs Tomas Neves 1 - 0
Arjan Heijligers Gerard van de Kerkhof uitg.
Rob Bakels Adrian van den Broek 0 - 1
Menno van Dongen Hugo Faber 0 - 1
John van Rooij Hans Voogt ½ - ½
Millo Labriaire Gachatur Kazarjan 0 - 1

 

Programma zevende ronde (8 december):
Gachatur Kazarjan Bahaudin Girejev  
Hans Voogt Millo Labriaire  
Hugo Faber John van Rooij  
Adrian van den Broek Menno van Dongen  
Gerard van de Kerkhof Rob Bakels  
Tomas Neves Arjan Heijligers  
Johan Wuijts Wesley Prijs  

 

Programma achtste ronde (8 december):
Bahaudin Girejev Wesley Prijs  
Arjan Heijligers Johan Wuijts  
Rob Bakels Tomas Neves  
Menno van Dongen Gerard van de Kerkhof  
John van Rooij Adrian van den Broek  
Millo Labriaire Hugo Faber  
Gachatur Kazarjan Hans Voogt  

 

Programma negende ronde (15 december):
Hans Voogt Bahaudin Girejev  
Hugo Faber Gachatur Kazarjan  
Adrian van den Broek Millo Labriaire  
Gerard van de Kerkhof John van Rooij  
Tomas Neves Menno van Dongen  
Johan Wuijts Rob Bakels  
Wesley Prijs Arjan Heijligers  

 

Programma tiende ronde (15 december):
Bahaudin Girejev Arjan Heijligers  
Rob Bakels Wesley Prijs  
Menno van Dongen Johan Wuijts  
John van Rooij Tomas Neves  
Millo Labriaire Gerard van de Kerkhof  
Gachatur Kazarjan Adrian van den Broek  
Hans Voogt Hugo Faber  

 

Programma elfde ronde (22 december):
Hugo Faber Bahaudin Girejev  
Adrian van den Broek Hans Voogt  
Gerard van de Kerkhof Gachatur Kazarjan  
Tomas Neves Millo Labriaire  
Johan Wuijts John van Rooij  
Wesley Prijs Menno van Dongen  
Arjan Heijligers Rob Bakels  

 

Programma twaalfde ronde (22 december):
Bahaudin Girejev Rob Bakels  
Menno van Dongen Arjan Heijligers  
John van Rooij Wesley Prijs  
Millo Labriaire Johan Wuijts  
Gachatur Kazarjan Tomas Neves  
Hans Voogt Gerard van de Kerkhof  
Hugo Faber Adrian van den Broek  

 

Programma en uitslagen dertiende ronde (29 december):
Adrian van den Broek Bahaudin Girejev 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Hugo Faber 0 - 1
Tomas Neves Hans Voogt  
Johan Wuijts Gachatur Kazarjan  
Wesley Prijs Millo Labriaire  
Arjan Heijligers John van Rooij  
Rob Bakels Menno van Dongen  

 

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier