Helmondse Schaakclub

Uitslagen in de online competitie, periode 2

 

Uitslagen eerste ronde (26 januari):
Danny Oppers Hans Nacinovic 0 - 1
Gachatur Kazarjan Wesley Prijs 1 - 0
Hans Voogt John van Rooij 0 - 1
Hugo Faber Gerard van de Kerkhof 1 - 0
Peter Manders Bahaudin Girejev 0 - 1
Danniël van Boxtel Johan Wuijts 0 - 1
Rob Bakels Maarten Smit 0 - 1
Kevin van Dalen Tomas Neves 0 - 1
Mario Adriaans Millo Labriaire 1 - 0
Jos Pieters was vrij.

 

Uitslagen tweede ronde (2 februari):
Hans Nacinovic Millo Labriaire 1 - 0
Tomas Neves Mario Adriaans 1 - 0
Maarten Smit Kevin van Dalen 1 - 0
Johan Wuijts Jos Pieters 0 - 1
Bahaudin Girejev Danniël van Boxtel 0 - 1
Gerard van de Kerkhof Peter Manders 1 - 0
John van Rooij Hugo Faber ½ - ½
Wesley Prijs Hans Voogt 1 - 0
Danny Oppers Gachatur Kazarjan 0 - 1
Rob Bakels was vrij.

 

Uitslagen derde ronde (2 februari):
Gachatur Kazarjan Hans Nacinovic 1 - 0
Hans Voogt Danny Oppers 1 - 0
Hugo Faber Wesley Prijs 1 - 0
Peter Manders John van Rooij 0 - 1
Danniël van Boxtel Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Jos Pieters Bahaudin Girejev 1 - 0
Rob Bakels Johan Wuijts 0 - 1
Mario Adriaans Maarten Smit 0 - 1
Millo Labriaire Tomas Neves 1 - 0
Kevin van Dalen was vrij.

 

Uitslagen vierde ronde (9 februari):
Hans Nacinovic Tomas Neves 1 - 0
Maarten Smit Millo Labriaire 1 - 0
Johan Wuijts Kevin van Dalen 1 - 0
Bahaudin Girejev Rob Bakels 0 - 1
Gerard van de Kerkhof Jos Pieters 1 - 0
John van Rooij Danniël van Boxtel 1 - 0
Wesley Prijs Peter Manders 0 - 1
Danny Oppers Hugo Faber 0 - 1
Gachatur Kazarjan Hans Voogt 0 - 1
Mario Adriaans was vrij.

 

Uitslagen vijfde ronde (9 februari):
Hans Voogt Hans Nacinovic 0 - 1
Hugo Faber Gachatur Kazarjan 1 - 0
Peter Manders Danny Oppers 1 - 0
Danniël van Boxtel Wesley Prijs 1 - 0
Jos Pieters John van Rooij 0 - 1
Rob Bakels Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Kevin van Dalen Bahaudin Girejev 0 - 1
Mario Adriaans Johan Wuijts 0 - 1
Tomas Neves Maarten Smit 0 - 1
Millo Labriaire was vrij.

 

Uitslagen zesde ronde (16 februari):
Hans Nacinovic Maarten Smit 0 - 1
Johan Wuijts Millo Labriaire 1 - 0
Bahaudin Girejev Mario Adriaans 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Kevin van Dalen 1 - 0
John van Rooij Rob Bakels 1 - 0
Wesley Prijs Jos Pieters 1 - 0
Danny Oppers Danniël van Boxtel 0 - 1
Gachatur Kazarjan Peter Manders 1 - 0
Hans Voogt Hugo Faber 0 - 1
Tomas Neves was vrij.

 

Uitslagen zevende ronde (16 februari):
Hugo Faber Hans Nacinovic 1 - 0
Peter Manders Hans Voogt 0 - 1
Danniël van Boxtel Gachatur Kazarjan 1 - 0
Jos Pieters Danny Oppers 1 - 0
Rob Bakels Wesley Prijs 0 - 1
Kevin van Dalen John van Rooij 0 - 1
Mario Adriaans Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Millo Labriaire Bahaudin Girejev ½ - ½ R
Tomas Neves Johan Wuijts 0 - 1
Maarten Smit was vrij.

 

Uitslagen achtste ronde (23 februari):
Johan Wuijts Maarten Smit 0 - 1
Bahaudin Girejev Tomas Neves 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Millo Labriaire 1 - 0
John van Rooij Mario Adriaans 1 - 0
Wesley Prijs Kevin van Dalen 1 - 0
Danny Oppers Rob Bakels 1 - 0
Gachatur Kazarjan Jos Pieters 1 - 0
Hans Voogt Danniël van Boxtel 0 - 1
Hugo Faber Peter Manders 1 - 0
Hans Nacinovic was vrij.

 

Uitslagen negende ronde (23 februari):
Peter Manders Hans Nacinovic 0 - 1
Danniël van Boxtel Hugo Faber 0 - 1
Jos Pieters Hans Voogt 1 - 0
Rob Bakels Gachatur Kazarjan 0 - 1
Kevin van Dalen Danny Oppers 0 - 1
Mario Adriaans Wesley Prijs 1 - 0
Millo Labriaire John van Rooij 0 - 1
Tomas Neves Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Maarten Smit Bahaudin Girejev 1 - 0
Johan Wuijts was vrij.

 

Uitslagen tiende ronde (9 maart):
Hans Nacinovic Johan Wuijts 0 - 1
Gerard van de Kerkhof Maarten Smit 0 - 1
John van Rooij Tomas Neves 1 - 0
Wesley Prijs Millo Labriaire 1 - 0
Danny Oppers Mario Adriaans 1 - 0
Gachatur Kazarjan Kevin van Dalen 1 - 0
Hans Voogt Rob Bakels 1 - 0
Hugo Faber Jos Pieters 1 - 0
Peter Manders Danniël van Boxtel 0 - 1
Bahaudin Girejev was vrij.

 

Uitslagen elfde ronde (9 maart):
Danniël van Boxtel Hans Nacinovic 1 - 0
Jos Pieters Peter Manders 1 - 0
Rob Bakels Hugo Faber ½ - ½
Kevin van Dalen Hans Voogt 0 - 1
Mario Adriaans Gachatur Kazarjan 0 - 1
Millo Labriaire Danny Oppers 1 - 0
Tomas Neves Wesley Prijs 0 - 1
Maarten Smit John van Rooij 1 - 0
Johan Wuijts Bahaudin Girejev 1 - 0
Gerard van de Kerkhof was vrij.

 

Uitslagen twaalfde ronde (30 maart):
Hans Nacinovic Bahaudin Girejev 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Johan Wuijts 0 - 1
Wesley Prijs Maarten Smit 0 - 1
Danny Oppers Tomas Neves 0 - 1
Gachatur Kazarjan Millo Labriaire 1 - 0
Hans Voogt Mario Adriaans ½ - ½
Hugo Faber Kevin van Dalen 1 - 0
Peter Manders Rob Bakels 1 - 0
Danniël van Boxtel Jos Pieters 1 - 0
John van Rooij is vrij.

 

Uitslagen dertiende ronde (26 januari):
Jos Pieters Hans Nacinovic 0 - 1
Rob Bakels Danniël van Boxtel 1 - 0
Kevin van Dalen Peter Manders ½ - ½
Mario Adriaans Hugo Faber 0 - 1
Millo Labriaire Hans Voogt 0 - 1
Tomas Neves Gachatur Kazarjan 0 - 1
Maarten Smit Danny Oppers 1 - 0
Johan Wuijts John van Rooij 1 - 0
Bahaudin Girejev Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Wesley Prijs was vrij.

 

Uitslagen veertiende ronde (13 april):
Hans Nacinovic Gerard van de Kerkhof 0 - 1
John van Rooij Bahaudin Girejev 1 - 0
Wesley Prijs Johan Wuijts 0 - 1
Gachatur Kazarjan Maarten Smit 1 - 0
Hans Voogt Tomas Neves 1 - 0
Hugo Faber Millo Labriaire 1 - 0 R
Peter Manders Mario Adriaans 1 - 0
Danniël van Boxtel Kevin van Dalen 1 - 0 R
Jos Pieters Rob Bakels 0 - 1
Danny Oppers was vrij.

 

Uitslagen vijftiende ronde (30 maart):
Rob Bakels Hans Nacinovic 1 - 0
Kevin van Dalen Jos Pieters 0 - 1
Mario Adriaans Danniël van Boxtel 0 - 1
Millo Labriaire Peter Manders 0 - 1
Tomas Neves Hugo Faber 0 - 1
Maarten Smit Hans Voogt 1 - 0
Johan Wuijts Danny Oppers 1 - 0
Bahaudin Girejev Wesley Prijs 0 - 1
Gerard van de Kerkhof John van Rooij 0 - 1
Gachatur Kazarjan was vrij.

 

Uitslagen zestiende ronde (6 april):
Hans Nacinovic John van Rooij 0 - 1
Wesley Prijs Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Danny Oppers Bahaudin Girejev 0 - 1
Gachatur Kazarjan Johan Wuijts 1 - 0
Hugo Faber Maarten Smit 0 - 1
Peter Manders Tomas Neves 1 - 0
Danniël van Boxtel Millo Labriaire 1 - 0
Jos Pieters Mario Adriaans 1 - 0
Rob Bakels Kevin van Dalen 1 - 0 R
Hans Voogt was vrij.

 

Uitslagen zeventiende ronde (6 april):
Kevin van Dalen Hans Nacinovic 0 - 1
Mario Adriaans Rob Bakels ½ - ½
Millo Labriaire Jos Pieters ½ - ½ R
Tomas Neves Danniël van Boxtel 0 - 1
Maarten Smit Peter Manders 1 - 0
Johan Wuijts Hans Voogt 1 - 0
Bahaudin Girejev Gachatur Kazarjan 1 - 0
Gerard van de Kerkhof Danny Oppers 1 - 0
John van Rooij Wesley Prijs 1 - 0
Hugo Faber was vrij.

 

Uitslagen achttiende ronde (16 maart):
Hans Nacinovic Wesley Prijs 1 - 0
Danny Oppers John van Rooij 0 - 1
Gachatur Kazarjan Gerard van de Kerkhof 0 - 1
Hans Voogt Bahaudin Girejev 1 - 0
Hugo Faber Johan Wuijts 0 - 1
Danniël van Boxtel Maarten Smit 1 - 0
Jos Pieters Tomas Neves 1 - 0
Rob Bakels Millo Labriaire 1 - 0
Kevin van Dalen Mario Adriaans ½ - ½ R
Peter Manders was vrij.

 

Uitslagen negentiende ronde (16 maart):
Mario Adriaans Hans Nacinovic 0 - 1
Millo Labriaire Kevin van Dalen ½ - ½ R
Tomas Neves Rob Bakels 1 - 0
Maarten Smit Jos Pieters 1 - 0
Johan Wuijts Peter Manders 1 - 0
Bahaudin Girejev Hugo Faber 0 - 1
Gerard van de Kerkhof Hans Voogt 1 - 0
John van Rooij Gachatur Kazarjan 1 - 0
Wesley Prijs Danny Oppers 1 - 0
Danniël van Boxtel was vrij.

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier