Uitslagen in groep 1
Uitslagen eerste ronde (10 september): | ||
Bart Dekker | Joost Rutten | 1 - 0 |
Jerzy Cebula | Pim Blijlevens | 1 - 0 |
Paul van Asseldonk | Marcel Pelgrom | ½ - ½ |
Johan Wuijts | Pascal Boudewijns | ½ - ½ |
Hugo Faber | Joep Peeters | ½ - ½ |
Roland Robinson | John van Rooij | 0 - 1 |
Uitslagen tweede ronde (17 september): | ||
Joost Rutten | John van Rooij | ½ - ½ |
Joep Peeters | Roland Robinson | ½ - ½ |
Pascal Boudewijns | Hugo Faber | ½ - ½ |
Marcel Pelgrom | Johan Wuijts | ½ - ½ |
Pim Blijlevens | Paul van Asseldonk | 1 - 0 |
Bart Dekker | Jerzy Cebula | ½ - ½ |
Uitslagen derde ronde (24 september): | ||
Jerzy Cebula | Joost Rutten | ½ - ½ |
Paul van Asseldonk | Bart Dekker | 0 - 1 |
Johan Wuijts | Pim Blijlevens | ½ - ½ |
Hugo Faber | Marcel Pelgrom | 1 - 0 |
Roland Robinson | Pascal Boudewijns | 1 - 0 |
John van Rooij | Joep Peeters | ½ - ½ |
Uitslagen vierde ronde (8 oktober): | ||
Joost Rutten | Joep Peeters | ½ - ½ |
Pascal Boudewijns | John van Rooij | 1 - 0 |
Marcel Pelgrom | Roland Robinson | ½ - ½ |
Pim Blijlevens | Hugo Faber | 1 - 0 |
Bart Dekker | Johan Wuijts | 1 - 0 |
Jerzy Cebula | Paul van Asseldonk | ½ - ½ |
Uitslagen vijfde ronde (15 oktober): | ||
Paul van Asseldonk | Joost Rutten | 1 - 0 |
Johan Wuijts | Jerzy Cebula | ½ - ½ |
Hugo Faber | Bart Dekker | 0 - 1 |
Roland Robinson | Pim Blijlevens | ½ - ½ |
John van Rooij | Marcel Pelgrom | ½ - ½ |
Joep Peeters | Pascal Boudewijns | 0 - 1 |
Uitslagen zesde ronde (29 oktober): | ||
Joost Rutten | Pascal Boudewijns | 0 - 1 |
Marcel Pelgrom | Joep Peeters | ½ - ½ |
Pim Blijlevens | John van Rooij | 0 - 1 |
Bart Dekker | Roland Robinson | 1 - 0 |
Jerzy Cebula | Hugo Faber | 1 - 0 |
Paul van Asseldonk | Johan Wuijts | ½ - ½ |
Uitslagen achtste ronde (19 november): | ||
Joost Rutten | Marcel Pelgrom | ½ - ½ |
Pim Blijlevens | Pascal Boudewijns | 1 - 0 |
Bart Dekker | Joep Peeters | 1 - 0 |
Jerzy Cebula | John van Rooij | 1 - 0 |
Paul van Asseldonk | Roland Robinson | 0 - 1 |
Johan Wuijts | Hugo Faber | 1 - 0 |
Uitslagen negende ronde (10 december): | ||
Hugo Faber | Joost Rutten | 1 - 0 |
Roland Robinson | Johan Wuijts | 0 - 1 |
John van Rooij | Paul van Asseldonk | 1 - 0 |
Joep Peeters | Jerzy Cebula | ½ - ½ |
Pascal Boudewijns | Bart Dekker | ½ - ½ |
Marcel Pelgrom | Pim Blijlevens | 0 - 1 |
Uitslagen tiende ronde (7 januari): | ||
Joost Rutten | Pim Blijlevens | ½ - ½ |
Bart Dekker | Marcel Pelgrom | 1 - 0 |
Jerzy Cebula | Pascal Boudewijns | 1 - 0 |
Paul van Asseldonk | Joep Peeters | ½ - ½ |
Johan Wuijts | John van Rooij | ½ - ½ |
Hugo Faber | Roland Robinson | ½ - ½ |
Uitslagen elfde ronde (14 januari): | ||
Roland Robinson | Joost Rutten | ½ - ½ |
John van Rooij | Hugo Faber | 1 - 0 |
Joep Peeters | Johan Wuijts | ½ - ½ |
Pascal Boudewijns | Paul van Asseldonk | ½ - ½ |
Marcel Pelgrom | Jerzy Cebula | 0 - 1 |
Pim Blijlevens | Bart Dekker | ½ - ½ |
Uitslagen zevende ronde (28 januari): | ||
Johan Wuijts | Joost Rutten | ½ - ½ |
Hugo Faber | Paul van Asseldonk | 1 - 0 |
Roland Robinson | Jerzy Cebula | ½ - ½ |
John van Rooij | Bart Dekker | ½ - ½ |
Joep Peeters | Pim Blijlevens | ½ - ½ |
Pascal Boudewijns | Marcel Pelgrom | ½ - ½ |