Helmondse Schaakclub

Programma en uitslagen in groep 1

 

Programma eerste ronde:
Willy Jonkers Johan Wuijts  
Gachatur Kazarjan Marcel Pelgrom  
Pim Blijlevens John van Rooij  
Hugo Faber Joost Rutten  
Rob Bakels Retze Faber  
Bart Dekker is vrij.

 

Uitslagen tweede ronde:
Joost Rutten Rob Bakels 1 - 0
John van Rooij Hugo Faber 0 - 1
Marcel Pelgrom Pim Blijlevens ½ - ½
Johan Wuijts Gachatur Kazarjan 0 - 1
Bart Dekker Willy Jonkers ½ - ½
Retze Faber was vrij.

 

Uitslagen derde ronde:
Gachatur Kazarjan Bart Dekker 0 - 1
Pim Blijlevens Johan Wuijts ½ - ½
Hugo Faber Marcel Pelgrom ½ - ½
Rob Bakels John van Rooij ½ - ½
Retze Faber Joost Rutten 0 - 1
Willy Jonkers was vrij.

 

Programma en uitslagen vierde ronde:
John van Rooij Retze Faber 1 - 0
Marcel Pelgrom Rob Bakels 1 - 0
Johan Wuijts Hugo Faber ½ - ½
Bart Dekker Pim Blijlevens ½ - ½
Willy Jonkers Gachatur Kazarjan  
Joost Rutten is vrij.

 

Programma en uitslag vijfde ronde:
Pim Blijlevens Willy Jonkers 1 - 0
Hugo Faber Bart Dekker  
Rob Bakels Johan Wuijts  
Retze Faber Marcel Pelgrom  
Joost Rutten John van Rooij  
Gachatur Kazarjan is vrij.

 

Uitslagen zesde ronde:
Marcel Pelgrom Joost Rutten 1 - 0
Johan Wuijts Retze Faber ½ - ½
Bart Dekker Rob Bakels 1 - 0
Willy Jonkers Hugo Faber 0 - 1
Gachatur Kazarjan Pim Blijlevens 1 - 0
John van Rooij was vrij.

 

Uitslagen zevende ronde:
Hugo Faber Gachatur Kazarjan 1 - 0
Rob Bakels Willy Jonkers ½ - ½
Retze Faber Bart Dekker 0 - 1
Joost Rutten Johan Wuijts 0 - 1
John van Rooij Marcel Pelgrom 0 - 1
Pim Blijlevens was vrij.

 

Programma en uitslag achtste ronde:
Johan Wuijts John van Rooij  
Bart Dekker Joost Rutten  
Willy Jonkers Retze Faber  
Gachatur Kazarjan Rob Bakels 1 - 0
Pim Blijlevens Hugo Faber  
Marcel Pelgrom is vrij.

 

Uitslagen negende ronde:
Rob Bakels Pim Blijlevens 0 - 1
Retze Faber Gachatur Kazarjan 0 - 1
Joost Rutten Willy Jonkers ½ - ½
John van Rooij Bart Dekker 0 - 1
Marcel Pelgrom Johan Wuijts 0 - 1
Hugo Faber was vrij.

 

Uitslagen tiende ronde:
Bart Dekker Marcel Pelgrom ½ - ½
Willy Jonkers John van Rooij 0 - 1
Gachatur Kazarjan Joost Rutten 0 - 1
Pim Blijlevens Retze Faber 0 - 1
Hugo Faber Rob Bakels 1 - 0
Johan Wuijts was vrij.

 

Programma en uitslagen elfde ronde:
Retze Faber Hugo Faber 0 - 1
Joost Rutten Pim Blijlevens ½ - ½
John van Rooij Gachatur Kazarjan ½ - ½
Marcel Pelgrom Willy Jonkers  
Johan Wuijts Bart Dekker 0 - 1
Rob Bakels is vrij.

 

Ons clublokaal

KNSB

NBSB

JSC De Pionier